Wciągający blog

Ten blog nie wciąga!

Wiedźmińskie Opowieści
Jarek Ktok 10.02.2021

Polecane: Markan - kowalstwo artystyczne

Wiedźmińskie Opowieści to seria gier RPG opartych na wielokrotnie nagradzanej formule wiedźmińskich tajemnic, od Wiedźmina 1 do Wiedźmina 5. Gracze wcielają się w Geralta z Renly'ego. W The Witcher Tales gracz wciela się w Geralta z Rivii. Gracze mogą dowolnie wybierać, jakiego rodzaju Wiedźmina chcą i jak chcą rozwijać się w historii. Gracz nie wie, którą drogą iść i jakie nagrody przyniosą twoje działania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o świecie Wiedźmińskich Opowieści, odwiedź: https://www.geraltudeliam.pl/witcher-tales/

Akcja gry toczy się w fikcyjnej, średniowiecznej krainie fantasy w postaci zamku wampira hrabiego Draculi. Gracz wciela się w Geralta z Rivii, który aby udać się na magiczną ucztę wampirów, musi najpierw udać się na pewną górską przełęcz. Świat gry został zamieniony w średniowieczny fantasy. Gracz może wybierać różnych towarzyszy. Jest ich kilka, a ich wpływ na rozgrywkę jest bezpośrednio związany z wyborem przez Geralta konkretnego towarzysza. Gracz może również wybrać wcielenie się w bohatera gry, prowadzenie bandy bandytów lub walkę z samym władcą wampirów. Do tej pory mamy możliwość wyboru spośród kilku różnych bohaterów gry.

Świat gry i jego otoczenie to prawdziwa gra o magii i mieczu. W zależności od wyboru system został podzielony na kilka faz:

PVP: Gra toczy się głównie wokół walki. Świat gry podzielony jest na kilka dużych stref PvP oddzielonych portalami (rangami), na których gracze mogą wykonywać określone czynności. Walka PVP opiera się na decyzjach podejmowanych w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem przepływu gry.

PVE: Gracz może kontrolować świat Wiedźmińskich Opowieści poprzez system gry zwany PVE. To świat gry o dowolnym kształcie bez wyraźnych granic. Gracz może go podróżować w dowolnym momencie, ale jest on stale generowany i aktualizowany.

Każda gra w The Witcher Tales to dzieło bardzo utalentowanych i lojalnych techników, którzy stale ulepszają grę.

Polecane: http://programy-partnerskie.info


O autorze

Jarek Ktok

Fajnie, że mogę pisać swojego bloga. To było zawsze moje marzenie. Jak widać, marzenia często się spełniają :D


Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tagi: wiedźmina, tales, opowieściopowieści z narnii test, opowieści z narni cda, opowieści z narnii lew czarownica stara szafa, opowieści z narnii streszczenie, opowieści z narnii pdf, opowieści z narni test, opowieści z narnii 2, opowieści z narnii 3,